Par Mums

Mēs esam kompānija ar vairāku gadu pieredzi IT un grāmatvedības nozarēs. Komanda sastāv no profesionālajiem grāmatvežiem un ekonomistiem, augsti kvalificētiem IT speciālistiem, kas strādā dažādās nozarēs un ir iesaistīti vairākos starptautiskajos projektos.

Viegli lietojamās, intuitīvi saprotamās tiešsaistes  grāmatvedības sistēmas ideja ir paradījusies mūsu speciālistiem tāpēc, ka tie ikdienā sastapās ar  grāmatvedības uzskaites automatizācijas problēmām. Mūsu misija un ambīcija ir atvieglot ikdienas darbu gan sev, gan mūsu kolēģiem visā Latvijā.

No mūsu projektiem mēs vēl varam lepoties ar:

www.ekonts.lv

tiešsaistes grāmatvedības sistēma, kas ļauj izrakstīt rēķinus, veikt pilnvērtīgu grāmatvedības uzskaiti, kā arī nodrošina uzņēmumu ar finanšu pārskatiem. Rēķinu izrakstīšana, ienākošie rēķini, alga, pamatlīdzekļi, pamatlīdzekļu amortizācija, avansa norēķini, debitori, kreditori, bankas izraksta automātiska apstrāde, kase, iekšējie un ārējie pārskati, klientu uzskaite, daudzdzīvokļu māju apkalpošanas modulis, komerctelpu izirēšanas modulis, noliktavu uzskaites modulis u.c. Dokumentus var kopēt, drukāt un saglabāt excel failos. Veidojiet jaunus rēķinus, sūtiet saviem klientiem uz e-pastiem, iegrāmatojiet jau izveidotus rēķinus. Ar sistēmu ekonts.lv visas šīs operācijas aizņems tikai dažas minūtes. Izmantojiet mūsdienu tehnoloģijas un ietaupiet savu laiku.

www.gaume.lv

Interaktīva lapa par modi un stilu, kur saturu veido paši lietotāji.